ŻEGNAJ NAM PRZEDSZKOLE MIŁE!

Dnia 19 czerwca 2019 r. kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. Dzieci niczym studenci występowały w biretach i kokardach.Absolwenci żegnali się z przedszkolem śpiewając piosenki i recytując przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominające czas spędzony w przedszkolu. Pani Dyrektor Violetta Świder podziękowała rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę. Później jeszcze dyplomy i upominki, sesja fotograficzna, pyszny tort, wspólny poczęstunek i WAKACJE!!!

tekst i foto: Wiesława Stańczyk